Katedra zoológie a antropológie

Otázky pedagogickej praxe a príprava učiteľov prírodovedných, poľnohospodárskych a ďalších príbuzných odborov na univerzitách v ČR a SR

Katedra zoológie a antropológie FPV UKF v Nitre, Inštitút vzdelávania a poradenstva Českej zemědělskej univerzity v Prahe, Krajský školský úrad v Nitre a katedra environmentálneho manažmentu UMB v Banskej Bystrici srdečne pozývajú všetkých riaditeľov cvičných a fakultných škôl, cvičných a fakultných učiteľov škôl, metodikov pedagogickej praxe na základných, stredných aj vysokých školách na Odborný seminár na tému : "Otázky pedagogickej praxe a príprava učiteľov prírodovedných, poľnohospodárskych a ďalších príbuzných odborov na univerzitách v Českej a Slovenskej republike". Seminár sa uskutoční v termíne 6.-8.mája 2010 v Tatranskej Štrbe, v školsiacom zariadení MŠMT ČR.

Tešíme sa na vzájomnú výmenu skúseností s prípravou budúcich učiteľov do pedagogickej praxe.

Adobe Acobat Program seminára (PDF súbor) - NOVÉ
Adobe Acobat Pozvánka na seminár (PDF súbor)
Adobe Acobat Pokyny pre písanie príspevku (PDF súbor)
Adobe Acobat Prihláška na seminár (DOC súbor)