Katedra zoológie a antropológie

Jedovaté organizmy okolo nás

Odborný seminár Jedovaté organizmy okolo nás v spolupráci organizovali:

• Katedra zoológie a antropológie
  • Katedra botaniky a genetiky
  • Krajský školský úrad v Nitre

Seminár sa konal dňa 28. novembra 2008 o 10.00 hod. v priestoroch Biologického centra FPV UKF v Nitre.

Program:

Prezentovanie inovatívnych učebných textov „Jedovaté a nebezpečné organizmy“

Autori publikácie : RNDr. Peter Boleček, PhD., Ing. Anna Gogoláková, PhD., doc. RNDr. Roman Kuna, PhD., doc. RNDr. Monika Martiniaková, PhD., RNDr. Barbora Matejovičová, PhD., PaedDr. Anna Sandanusová, RNDr. Janka Schlarmannová, PhD., RNDr. Peter Štrba, PhD.

Podujatie sa konalo v rámci realizácie projektu ESF s názvom www.prirodovedec.sk, kód : 11230100296

Seminár bol určený pre učiteľov prírodopisu, biológie a chémie základných a stredných škôl. Boli prezentované inovatívne učebné texty, zamerané na nápadné aj menej nápadné organizmy v našom okolí z pohľadu výučby na základných a stredných školách.
Z každej školy sa mohlo podujatia zúčastniť aj viac učiteľov s aprobáciou biológia.

Organizačné pokyny pre účastníkov kurzu:

Adobe Acobat Organizačné pokyny (PDF súbor)

Mapa stránok   |   Copyright © 2008 Katedra zoológie a antropológie FPV UKF v Nitre   |   Design by Bc. Lucia Bossiová & Mgr. Andrej Hudec
XHTML 1.0 Strict   |   CSS 2/3